HCZ471MBCDF0KR
HCZ471MBCDF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hcu-hcz-hce.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 pF.