HCZ682MBCDJ0KR
HCZ682MBCDJ0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hcu-hcz-hce.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 6800PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Capacitance: 6800 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Capacitance: 6800 pF.
Інші пропозиції HCZ682MBCDJ0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCZ682MBCDJ0KR HCZ682MBCDJ0KR Виробник : Vishay / Draloric hcu-hcz-hce.pdf Ceramic Disc Capacitors HCZ 3KV 6,8nF +/-20% K2000 e3