HD200-W-M12
HD200-W-M12 Roscid Technologies
HDR200-Humidity-Transmitter-Rev-I-71321.pdf
Виробник: Roscid Technologies
Description: DEWPT/TEMP SERIAL WALL MNT TRANS
Packaging: Box
Package / Case: Probe
Output Type: Analog Current, RS232
Mounting Type: User Defined
Output: 4mA ~ 20mA
Accuracy: ±0.5% RH
Operating Temperature: -25°C ~ 200°C
Voltage - Supply: 12V ~ 28V
Sensor Type: Humidity, Temperature
Humidity Range: 0 ~ 100% RH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DEWPT/TEMP SERIAL WALL MNT TRANS, Packaging: Box, Package / Case: Probe, Output Type: Analog Current, RS232, Mounting Type: User Defined, Output: 4mA ~ 20mA, Accuracy: ±0.5% RH, Operating Temperature: -25°C ~ 200°C, Voltage - Supply: 12V ~ 28V, Sensor Type: Humidity, Temperature, Humidity Range: 0 ~ 100% RH.