HDAB-15PF(05)
HDAB-15PF(05) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Features: Grounding Indents
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT, Features: Grounding Indents, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active.
Інші пропозиції HDAB-15PF(05)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDAB-15PF(05) HDAB-15PF(05) Виробник : Hirose Connector HDAB_15PF_05_CL0211_0563_3_05_2DDrawing_0000881814.pdf D-Sub Standard Connectors