Продукція > 3M > HDC-S220-41S3-KR
HDC-S220-41S3-KR 3M
3mtm-hdc-skt-100ra-3or4-row-soldertail-or-press-fit-ts1137.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RCPT HD 220POS PCB
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 220
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 4
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Style: High Density (HDC, HDI, HPC)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HD 220POS PCB, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 220, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Style: High Density (HDC, HDI, HPC), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Obsolete.