HDE102MBDDRUKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hduhde.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1000PF 4KV RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 4KV RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції HDE102MBDDRUKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDE102MBDDRUKR HDE102MBDDRUKR Виробник : Vishay / Draloric hdu_hde-1761778.pdf Ceramic Disc Capacitors 1000pF +/-20% 4KV Reel