HDE470MBDEF0KR
HDE470MBDEF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hdu-hde.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 47PF 4KV RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 4KV RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 47 pF.