HDG205-DN-3 H&D Wireless AB
Wireless_Wi-Fi_Guide_2015.pdf
Виробник: H&D Wireless AB
Description: IC RF TXRX+MCU WIFI MODULE
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Sensitivity: -94dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Type: TxRx + MCU
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.85V ~ 4.35V
Power - Output: 17dBm
Protocol: 802.11b/g/n
Current - Receiving: 53mA
Data Rate (Max): 65Mbps
Current - Transmitting: 205mA
GPIO: 6
Modulation: 16QAM, 64QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, QPSK
RF Family/Standard: WiFi
Serial Interfaces: SPI, UART
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RF TXRX+MCU WIFI MODULE, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Sensitivity: -94dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Type: TxRx + MCU, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.85V ~ 4.35V, Power - Output: 17dBm, Protocol: 802.11b/g/n, Current - Receiving: 53mA, Data Rate (Max): 65Mbps, Current - Transmitting: 205mA, GPIO: 6, Modulation: 16QAM, 64QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, QPSK, RF Family/Standard: WiFi, Serial Interfaces: SPI, UART, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.