Продукція > TPI > HDH30GJR
HDH30GJR TPI
Виробник: TPI
Description: 30" INDUSTRIAL ASSEMBLED MAXIMUM
Packaging: Box
Voltage: 120V
Diameter: 30"
Type: Circulation Fan
Height: 15"
Approval Agency: ETL, cETL
Motor Type: Totally Enclosed
Part Status: Active
Horsepower: 1/2
Length (Inches): 33
Weight (Pounds): 45
Width (Inches): 33
Air Flow - High: 6800 CFM
Air Flow - Low: 6000 CFM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HDH30GJR TPI
Description: 30" INDUSTRIAL ASSEMBLED MAXIMUM, Packaging: Box, Voltage: 120V, Diameter: 30", Type: Circulation Fan, Height: 15", Approval Agency: ETL, cETL, Motor Type: Totally Enclosed, Part Status: Active, Horsepower: 1/2, Length (Inches): 33, Weight (Pounds): 45, Width (Inches): 33, Air Flow - High: 6800 CFM, Air Flow - Low: 6000 CFM.