HDLB1608M222T0R2-LF HONGDA ELECTRONICS CO., LIMITED
Виробник: HONGDA ELECTRONICS CO., LIMITED
Код виробника: HDLB1608M222T0R2-LF 1608 (0603) 2200 Ohm +/-25% RDC 0.80 Ohm 200mA (MMZ1608A222BTA00) Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
на замовлення 2960 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 358
Відгуки про товар
Написати відгук