HDM500E-115
HDM500E-115 Digital Power Corporation
HDM500E%20Series.pdf
Виробник: Digital Power Corporation
Description: 500 Watt enclosed AC/DC CONVERTE
Power (Watts): 500W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.50" L x 3.25" W x 2.42" H (139.7mm x 82.6mm x 61.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UL
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 15V
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 33.3 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500 Watt enclosed AC/DC CONVERTE, Power (Watts): 500W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.50" L x 3.25" W x 2.42" H (139.7mm x 82.6mm x 61.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UL, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 15V, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 33.3 A.