HDM500O-115
HDM500O-115 Digital Power Corporation
HDM500O%20Series.pdf
Виробник: Digital Power Corporation
Description: 500 Watt open frame AC/DC CONVER
Power (Watts): 500W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.03" L x 3.00" W x 1.38" H (127.8mm x 76.2mm x 35.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UL
Efficiency: 90.5%
Voltage - Output 1: 15V
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 14 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500 Watt open frame AC/DC CONVER, Power (Watts): 500W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.03" L x 3.00" W x 1.38" H (127.8mm x 76.2mm x 35.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UL, Efficiency: 90.5%, Voltage - Output 1: 15V, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 14 A.