HDP65-1205
HDP65-1205 Bel Power Solutions
Виробник: Bel Power Solutions
Power Supplies - Chassis Mount 65W AC-DC Power Supply, 5VDC, 90-264VAC, 5A, 1 output, , Through Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук