HDSC2512-33KJT1 IRC (TT electronics)
hdsc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 2512 33K Ohm 5% 1.5W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HDSC2512-33KJT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDSC2512-33KJT1 HDSC2512-33KJT1 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TTRB_S_A0009241189_1-2565586.pdf Thick Film Resistors - SMD 33k ohm, 5%