Продукція > HAUBER ELEKTRONIK > HE100.01.16.01.00.00.050
HE100.01.16.01.00.00.050
HE100.01.16.01.00.00.050 HAUBER Elektronik
Mounting Type: Screw Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Sensor Type: Vibration
Power - Rated: 10V ~ 30V / 25mA
Termination: Cable/Wire Leads
Sensing Range: 1Hz ~ 1kHz
Написати відгук
Description: Vibration Sensor EX, Features: Explosion Proof, Packaging: Retail Package, Package / Case: Cylinder, Threaded - M8, Output Type: Analog, Mounting Type: Screw Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Sensor Type: Vibration, Power - Rated: 10V ~ 30V / 25mA, Termination: Cable/Wire Leads, Sensing Range: 1Hz ~ 1kHz.