Продукція > PANASONIC > HE1AN-AC120V..
HE1AN-AC120V..
HE1AN-AC120V.. PANASONIC
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - HE1AN-AC120V.. - RELAY, SPST-NO, 277VAC, 30VDC, 30A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Tin Oxide
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: -
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Panel Mount
Produktpalette: HE Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 120VAC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277VAC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (07-Jul-2017)
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - HE1AN-AC120V.. - RELAY, SPST-NO, 277VAC, 30VDC, 30A, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Tin Oxide, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: -, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Panel Mount, Produktpalette: HE Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 120VAC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 277VAC, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (07-Jul-2017).