Продукція > SAMWHA > HE1J688M35040HA
HE1J688M35040HA
HE1J688M35040HA SAMWHA
he.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 63VDC; Ø35x40mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø35x40mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 40mm
Diameter: 35mm
Number of terminals: 2
на замовлення 222 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 6800uF; 63VDC; Ø35x40mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø35x40mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 40mm, Diameter: 35mm, Number of terminals: 2.