Продукція > HAUBER ELEKTRONIK > HE200.01.64.01.00.00.100
HE200.01.64.01.00.00.100
HE200.01.64.01.00.00.100 HAUBER Elektronik
HE200_Series.pdf
Виробник: HAUBER Elektronik
Description: Vibration Control EX
Features: Dry Contacts, Explosion Proof, SIL2
Packaging: Retail Package
Package / Case: Cylinder, Threaded - M8
Output Type: Analog, Digital
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sensor Type: Vibration
Power - Rated: 21.6V ~ 25.6V / 100mA
Termination: Cable/Wire Leads
Sensing Range: 1Hz ~ 1kHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Vibration Control EX, Features: Dry Contacts, Explosion Proof, SIL2, Packaging: Retail Package, Package / Case: Cylinder, Threaded - M8, Output Type: Analog, Digital, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sensor Type: Vibration, Power - Rated: 21.6V ~ 25.6V / 100mA, Termination: Cable/Wire Leads, Sensing Range: 1Hz ~ 1kHz.