Продукція > HAUBER ELEKTRONIK > HE200.02.64.00.00.01.100
HE200.02.64.00.00.01.100
HE200.02.64.00.00.01.100 HAUBER Elektronik
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -35°C ~ 125°C
Sensor Type: Vibration
Power - Rated: 21.6V ~ 25.6V / 100mA
Termination: Cable/Wire Leads
Sensing Range: 10Hz ~ 1kHz
Написати відгук
Description: Vibration Control EX, Features: Dry Contacts, Explosion Proof, SIL2, Packaging: Retail Package, Package / Case: Cylinder, Threaded - M8, Output Type: Analog, Digital, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -35°C ~ 125°C, Sensor Type: Vibration, Power - Rated: 21.6V ~ 25.6V / 100mA, Termination: Cable/Wire Leads, Sensing Range: 10Hz ~ 1kHz.