Продукція > MEDER > HE24-1A69-150
HE24-1A69-150
HE24-1A69-150 MEDER
Виробник: MEDER
Category: Reed Electromagnetic Relays
Description: Relay: reed switch; SPST-NO; Ucoil: 24VDC; 5A; max.10kVDC; 50W; PCB
Operating temperature: -20...70°C
Mounting: PCB
Type of relay: reed switch
Contacts configuration: SPST-NO
Release time: 1.5ms
Operate time: 3ms
Body dimensions: 65x15.5x14.5mm
Contact resistance: 0.15Ω
Coil power consumption: 1.24W
Contact current max.: 5A
Rated coil voltage: 24V DC
Coil resistance: 465Ω
Switching capacity: 50W
Switched voltage: max. 10kV AC; max. 10kV DC
Min. insulation resistance: 10000000MΩ
на замовлення 38 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Reed Electromagnetic Relays, Description: Relay: reed switch; SPST-NO; Ucoil: 24VDC; 5A; max.10kVDC; 50W; PCB, Operating temperature: -20...70°C, Mounting: PCB, Type of relay: reed switch, Contacts configuration: SPST-NO, Release time: 1.5ms, Operate time: 3ms, Body dimensions: 65x15.5x14.5mm, Contact resistance: 0.15Ω, Coil power consumption: 1.24W, Contact current max.: 5A, Rated coil voltage: 24V DC, Coil resistance: 465Ω, Switching capacity: 50W, Switched voltage: max. 10kV AC; max. 10kV DC, Min. insulation resistance: 10000000MΩ.