Продукція > SAMWHA > HE2E477M30030HA
HE2E477M30030HA
HE2E477M30030HA SAMWHA
he.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø30x30mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø30x30mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 30mm
Diameter: 30mm
Number of terminals: 2
на замовлення 133 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø30x30mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø30x30mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 30mm, Diameter: 30mm, Number of terminals: 2.