Продукція > HE2 > HE2G477M30050HC
HE2G477M30050HC
Виробник:
470uF 400V +/-20% 30*50mm +105C Snap-In (HE2G477M30050HC) Конденсаторы Aluminium
на замовлення 952 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HE2G477M30050HC