HEL-14D681K SR Passives
SR_PASSIVES-VAR14.pdf
Виробник: SR Passives
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 680, Uac, В = 420, Розм = 14 мм, Точн., % = 10, Udc, В = 560, Iімп макс, А = 6 500, Енергія, Дж = 148, Ррозс, Вт = 0,6, Rm = 7,5 мм,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 85 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 680, Uac, В = 420, Розм = 14 мм, Точн., % = 10, Udc, В = 560, Iімп макс, А = 6 500, Енергія, Дж = 148, Ррозс, Вт = 0,6, Rm = 7,5 мм,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 100 шт.