HEP-100-24
HEP-100-24 Mean-Well USA, Inc.
hep-100-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4A 96W 5-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Supplies - Chassis Mount 100W 24V IP65 Enclosed.
Інші пропозиції HEP-100-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-100-24 HEP-100-24 Виробник : MEAN WELL Power Supplies - Chassis Mount 100W 24V IP65 Enclosed