HEP-240-24
HEP-240-24 Mean-Well USA, Inc.
hep-240-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 5-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HEP-240-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-240-24 HEP-240-24 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 240W 24V IP65 Enclosed