Продукція > ROYALOHM > HEWRB0J0220600
HEWRB0J0220600
HEWRB0J0220600 ROYALOHM
ax600_1000wr.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 22Ω; 600W; ±5%; 30x60x335mm
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Body dimensions: 30x60x335mm
Tolerance: ±5%
Power: 600W
Lead length: 255mm
Mounting holes pitch: 270mm
Number of mounting holes: 2
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Resistance: 22Ω
Application: breaking resistor
Leads: cables
на замовлення 18 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 22Ω; 600W; ±5%; 30x60x335mm, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Body dimensions: 30x60x335mm, Tolerance: ±5%, Power: 600W, Lead length: 255mm, Mounting holes pitch: 270mm, Number of mounting holes: 2, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Resistance: 22Ω, Application: breaking resistor, Leads: cables.