HF0AA1800A700
HF0AA1800A700 KYOCERA AVX
AVX_MLO_HP_Filters-3162554.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 1800MHz Size 2616
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER HI PASS 1.8GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.8GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції HF0AA1800A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0AA1800A700 HF0AA1800A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Description: RF FILTER HI PASS 1.8GHZ 16ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.8GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)