HF0AA3460A700
HF0AA3460A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT HIGH PASS 3.46GHZ 16ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.46GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILT HIGH PASS 3.46GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.46GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0AA3460A700 HF0AA3460A700 Виробник : Kyocera AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 3460MHz Size 2616