HF0AA4500A700
HF0AA4500A700 Kyocera AVX
AVX_MLO_HP_Filters-1386979.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 4500MHz Size 2616
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER HI PASS 4.5GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.5GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції HF0AA4500A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0AA4500A700 HF0AA4500A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Description: RF FILTER HI PASS 4.5GHZ 16ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.5GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)