HF0AA6510A700
HF0AA6510A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING 6510 MHZ SIZ
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.51GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONING 6510 MHZ SIZ, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.51GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0AA6510A700 HF0AA6510A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 6510MHz Size 2616