HF0BA0850A700
HF0BA0850A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER HI PASS 850MHZ 19ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 850MHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER HI PASS 850MHZ 19ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 850MHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції HF0BA0850A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA0850A700 HF0BA0850A700 Виробник : Kyocera AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 850MHz Size 3116