HF0BA0950A700
HF0BA0950A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER HI PASS 950MHZ 19ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 950MHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER HI PASS 950MHZ 19ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 950MHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA0950A700 HF0BA0950A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 950MHz Size 3116