Продукція > KYOCERA AVX > HF0BA0950A7TR\250
HF0BA0950A7TR\250
HF0BA0950A7TR\250 KYOCERA AVX
AVX_MLO_HP_Filters-3162554.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 950MHz Size 3116 SMT High Pass Filter
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER HI PASS 950MHZ 19ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 950MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA0950A7TR250 HF0BA0950A7TR250 Виробник : AVX AVX_MLO_HP_Filters-1386979.pdf Signal Conditioning 950MHz Size 3116 SMT High Pass Filter
на замовлення 255 шт:
HF0BA0950A7TR\250 HF0BA0950A7TR\250 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Description: RF FILTER HI PASS 950MHZ 19ULGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 950MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)