HF0BA1440A700
HF0BA1440A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT HIGH PASS 1.44GHZ 19ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.44GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILT HIGH PASS 1.44GHZ 19ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.44GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA1440A700 HF0BA1440A700 Виробник : Kyocera AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Signal Conditioning 1440MHz Size 3116