Технічний опис HF0BA1440A7TR250 AVX
Description: RF FILT HIGH PASS 1.44GHZ 19ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.44GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції HF0BA1440A7TR250
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
HF0BA1440A7TR\250 | Виробник : KYOCERA AVX |
товару немає в наявності |
Signal Conditioning 1440MHz Size 3116 SM T High Pass Filter |