HF0BA1540A700
HF0BA1540A700 Kyocera AVX
AVX_MLO_HP_Filters-3162554.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 1540MHz Size 3116
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILT HIGH PASS 1.54GHZ 19ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.54GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції HF0BA1540A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF0BA1540A700 HF0BA1540A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_HP-Filters.pdf Description: RF FILT HIGH PASS 1.54GHZ 19ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.54GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)