Продукція > Реле > HF152FD/024-1HST
HF152FD/024-1HST
Код товару: 161656
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF152FD/024-1HST Виробник : Hongfa Relay Реле электромагнитное, SPST-NO, Uобмотки 24VDC, 20A/125VAC, 20А Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт