Продукція > HONGFA RELAY > HF2150-1C-24DTF
HF2150-1C-24DTF Hongfa Relay
Виробник: Hongfa Relay
Реле електромагнітне: 1C, Uобмотки: 24VDC, навантаження: 20A/240VAC, 20A/ 30VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук