Продукція > TDK CORPORATION > HF3545-562Y3R5-T01
HF3545-562Y3R5-T01 TDK Corporation
DS_445_HF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 3.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.457" L x 1.024" W (37.00mm x 26.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 120°C
Height (Max): 1.772" (45.00mm)
Current Rating (Max): 3.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 77mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.457" L x 1.024" W (37.00mm x 26.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 120°C, Height (Max): 1.772" (45.00mm), Current Rating (Max): 3.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 77mOhm.