HF500GS-15 Monolithic Power Systems (MPS)
hf500-15_r1.03-1384040.pdf
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
AC/DC Converters Fixed Frequency Flyback Regulator
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FULL-FEATURED FLYBACK REGULATOR, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Frequency - Switching: 25kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 12.5V ~ 24V, Supplier Device Package: 8-SOIC-7B, Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Control Features: Soft Start, Power (Watts): 1.5 W.
Інші пропозиції HF500GS-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Frequency - Switching: 25kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 12.5V ~ 24V
Supplier Device Package: 8-SOIC-7B
Fault Protection: Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Control Features: Soft Start
Power (Watts): 1.5 W