HF70SH13X0.7X12 TDK Corporation
ferrite_nz_emc_flat_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BB FOR EMC SUPPRESSOR
Packaging: Bulk
Mounting Type: Cable Tie
Material: HF70
Length: 0.472" (12.00mm)
Type: Flat
Design: Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly)
Impedance @ Frequency: 45Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.512" W x 0.028" H (13.00mm x 0.70mm)
Outer Dimension: 0.669" W x 0.108" H (17.00mm x 2.75mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BB FOR EMC SUPPRESSOR, Packaging: Bulk, Mounting Type: Cable Tie, Material: HF70, Length: 0.472" (12.00mm), Type: Flat, Design: Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly), Impedance @ Frequency: 45Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.512" W x 0.028" H (13.00mm x 0.70mm), Outer Dimension: 0.669" W x 0.108" H (17.00mm x 2.75mm), Part Status: Obsolete.