HF70SH35X0.8X12 TDK Corporation
Material: HF70
Length: 0.472" (12.00mm)
Type: Flat
Design: Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly)
Impedance @ Frequency: 60Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 1.378" W x 0.031" H (35.00mm x 0.80mm)
Outer Dimension: 1.535" W x 0.157" H (39.00mm x 4.00mm)
Написати відгук
Description: FERRITE BB FOR EMC SUPPRESSOR, Packaging: Bulk, Mounting Type: Cable Tie, Material: HF70, Length: 0.472" (12.00mm), Type: Flat, Design: Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly), Impedance @ Frequency: 60Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 1.378" W x 0.031" H (35.00mm x 0.80mm), Outer Dimension: 1.535" W x 0.157" H (39.00mm x 4.00mm), Part Status: Obsolete.