HF70SH8X0.6X5 TDK Corporation
Material: HF70
Length: 0.197" (5.00mm)
Type: Flat
Design: Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly)
Impedance @ Frequency: 24Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.315" W x 0.024" H (8.00mm x 0.60mm)
Outer Dimension: 0.413" W x 0.083" H (10.50mm x 2.10mm)
Написати відгук
Description: FERRITE BB FOR EMC SUPPRESSOR, Packaging: Bulk, Mounting Type: Cable Tie, Material: HF70, Length: 0.197" (5.00mm), Type: Flat, Design: Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly), Impedance @ Frequency: 24Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.315" W x 0.024" H (8.00mm x 0.60mm), Outer Dimension: 0.413" W x 0.083" H (10.50mm x 2.10mm), Part Status: Obsolete.