HF900GPR
HF900GPR Monolithic Power Systems (MPS)
86
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
AC/DC Converters Peak Current control Flyback Controller
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Exposed Pad, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Frequency - Switching: 300kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 900V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.1V ~ 24.5V, Supplier Device Package: 8-PDIP-7EP, Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Control Features: Soft Start, Power (Watts): 1.45 W.
Інші пропозиції HF900GPR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, Exposed Pad
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Frequency - Switching: 300kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 900V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.1V ~ 24.5V
Supplier Device Package: 8-PDIP-7EP
Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Control Features: Soft Start
Power (Watts): 1.45 W