HF900GS-P
HF900GS-P Monolithic Power Systems Inc.
86
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: PEAK CURRENT CONTROL FLYBACK CON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 11 Leads
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Frequency - Switching: 300kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 900V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.1V ~ 24.5V
Supplier Device Package: 14-SOIC-11
Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO
Control Features: Frequency Control, Soft Start
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PEAK CURRENT CONTROL FLYBACK CON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 11 Leads, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Frequency - Switching: 300kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 900V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 10.1V ~ 24.5V, Supplier Device Package: 14-SOIC-11, Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO, Control Features: Frequency Control, Soft Start.
Інші пропозиції HF900GS-P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HF900GS-P HF900GS-P Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 86 AC/DC Converters Peak Current control Flyback Controller with an Integrated 900V MOSFET