HFB143064-000
HFB143064-000 Laird-Signal Integrity Products
hfb143064-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 43 OHM SOLID 6.35MM
Material: HF
Length: 0.197" (5.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 43Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.250" Dia (6.35mm)
Outer Dimension: 0.562" Dia (14.27mm)
Part Status: Active
на замовлення 3533 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 43 OHM SOLID 6.35MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 0.197" (5.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 43Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.250" Dia (6.35mm), Outer Dimension: 0.562" Dia (14.27mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB143064-000 HFB143064-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 43ohms 300MHz 6.35mm Inside Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
HFB143064-000 HFB143064-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 43ohms 300MHz 6.35mm Inside Dia.