HFB259128-100
HFB259128-100 Laird Performance Materials
Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Ferrite Cable Cores 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: HF, Length: 1.125" (28.58mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 175Ohm @ 300MHz, Inner Dimension: 0.505" Dia (12.83mm), Outer Dimension: 1.020" Dia (25.91mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFB259128-100 HFB259128-100 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
на замовлення 599 шт:
Кількість Ціна
HFB259128-100 HFB259128-100 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hfb259128-100-datasheet Description: FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: HF
Length: 1.125" (28.58mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 175Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.505" Dia (12.83mm)
Outer Dimension: 1.020" Dia (25.91mm)