HFE102MBFEJ0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hfu-hfz-hfe.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1000PF 6KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 6KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції HFE102MBFEJ0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFE102MBFEJ0KR HFE102MBFEJ0KR Виробник : Vishay / Draloric hfu-hfz-hfe.pdf Ceramic Disc Capacitors 1000pF +/-20% 6KV Bulk