HFE331MBFEJ0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hfu-hfz-hfe.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 330PF 6KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 330 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 6KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 330 pF.
Інші пропозиції HFE331MBFEJ0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFE331MBFEJ0KR HFE331MBFEJ0KR Виробник : Vishay / Draloric hfu-hfz-hfe.pdf Ceramic Disc Capacitors 330pF +/-20% 6KV Bulk