Продукція > ZEASSET > HFE681M35053QEA
HFE681M35053QEA
HFE681M35053QEA ZEASSET
IQAR-9qnPDV0QZPEalchB4FWAQWi2hLKd2X0MJZuMIEL9tM?e=Dx0FHj
Виробник: ZEASSET
Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP-IN
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.559" (14.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 185mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.58 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.6378 A @ 10 kHz
на замовлення 25001 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP-IN, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Solder Lug, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.559" (14.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 185mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.58 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.6378 A @ 10 kHz.